Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Kozielice
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Zapraszam do zapoznania się z Raportem o stanie
Gminy Kozielice za rok 2021

Drodzy mieszkańcy Gminy Kozielice.

Przedstawiam Państwu „Raport o stanie gminy” podsumowujący naszą wspólną pracę na rzecz Gminy Kozielice w 2021 roku. Miniony rok to realizacja licznych inwestycji infrastrukturalnych, projektów społecznych, pozyskiwania środków zewnętrznych. To także rok coraz większych wydatków na oświatę, politykę społeczną i wsparcie tych, którzy z różnych przyczyn mają trudniejszą sytuację życiową.

Nadmienić należy, że rok 2021 to też funkcjonowanie naszego społeczeństwa w czasie pandemii COVID 19 i w związku z tym związanymi restrykcjami, utrudnieniami, brakiem kontaktów społecznych, zdalnym nauczaniem, wydłużaniem realizowanych inwestycji.

Przedsięwzięcia i projekty realizowane dla mieszkańców naszej gminy wynikały z podjętych przez Radę Gminy uchwał, przyjętych strategii i polityk, konsultacji społecznych.

Zapraszam Państwa do zapoznania się z raportem i do debaty publicznej.

 

ZABIERZ GŁOS W DEBACIE


Podczas obrad XXXVII sesji Rady Gminy Kozielice, która odbędzie się 23 czerwca 2022 r. o godz. 12.00 w GOK Kozielice odbędzie się debata nad „Raportem o stanie Gminy Kozielice za rok 2021”.

Będą mogli w niej wziąć udział oprócz radnych, mieszkańcy Gminy Kozielice, którzy złożą Przewodniczącemu Rady Gminy Kozielice pisemne zgłoszenie, poparte podpisami co najmniej 20 osób (warunek ten wynika z Ustawy o samorządzie gminnym z 8 marca 1990 roku – art. 28aa ust 7 pkt 1).

Zgłoszenia przyjmowane będą do 22 czerwca 2022 r. (ostatni dzień roboczy Urzędu Gminy Kozielice, przed dniem sesji Rady Gminy) w sekretariacie UG Kozielice, 74-204 Kozielice 73 - w godzinach pracy urzędu. Zgłoszenie należy dostarczyć na specjalnie przygotowanym druku, który można pobrać ze strony BIP Urzędu Gminy w Kozielicach, zakładka Raport o stanie Gminy Kozielice za 2021 r.

Mieszkańcy będą dopuszczani do głosu w debacie nad Raportem o stanie Gminy Kozielice za rok 2021 według kolejności otrzymanych przez Przewodniczącego Rady Gminy zgłoszeń. 

Przewidziane jest wystąpienie maksymalnie 15 mieszkańców (warunek ten wynika z ustawy o samorządzie gminnym z 8 marca 1990 roku – art. 28aa ust. 8), o możliwości zabrania głosu decyduje kolejność zgłoszeń. Uczestnicy debaty mają prawo do jednokrotnego wystąpienia, bez ograniczenia czasowego.  

                                                                  Wójt Gminy Kozielice

                                                                                       /-/ Piotr Rybkowski

>>wzór ZGŁOSZENIA<<

>>RAPORT do POBRANIA<<

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Damian Woźniak 30-05-2022 08:31
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Damian Woźniak 30-05-2022
Ostatnia aktualizacja: Damian Woźniak 30-05-2022 08:39